WYGODA

Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Zajęcia mogą się odbywać gdziekolwiek się znajdujesz. Możesz używać dowolnego urządzenia: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Potrzebujesz tylko dostępu do Internetu i zainstalowany komunikator Skype.

ELASTYCZNOŚĆ

Dostosowujemy się do Ciebie i Twojego grafiku. Nie masz ściśle określonych dni i godzin zajęć. Zazwyczaj ustalamy grafik z miesiąca na miesiąc, ale w przypadku konieczności odwołania lub przeniesienia lekcji, jeśli poinformujesz lektora przynajmniej 24 godziny wcześniej, zajęcia są odrabiane w innym dogodnym terminie.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Możesz efektywnie wykorzystać „okienka” w twoim codziennym grafiku na zajęcia. A dla zapracowanych istnieje również możliwość przeprowadzenia lekcji w weekendy.

WIESZ, CO KUPUJESZ

Zanim zdecydujesz się na naukę zdalną w e-Spanglish, oferujemy darmową i niezobowiązującą lekcję próbną, na której zapoznajesz się z lektorem, omawiasz cele nauki oraz materiały używane podczas zajęć. Po lekcji decydujesz, czy chcesz się zapisać na kurs.

DOSTĘP DO NOTATEK

Już nie musisz przepisywać notatek z tablicy, jeśli nie chcesz. Będziesz miał nieograniczony dostęp do wszystkich notatek z lekcji od początku trwania kursu.